Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Pytanie o tylne światła tylne w kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Pytanie o tylne światła tylne w kombi

    bejo, jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje
    :P

  • #2
    [O2] Pytanie o tylne światła tylne w kombi

    Zanim mnie wyślecie na diagnostykę, uprzedzam, że byłem i nic nie wykazało.

    Czy to normalne, że w O2 jest jedno światło cofania (lewe) i jedno światło przeciwmgłowe (prawe) i dolne żarówki gdzie są przeciwmgłowe nie świecą się jako pozycyjne?
    Mam wrażenie, że cała lampa powinna się świecić a świeci się góra i 2 boczne po obu stronach (pozycyjne).

    Kierunki, stop działają poprawnie.

    Kontrolka na obrotomierzu nie sygnalizuje braku wstecznego i przeciwmgłowego, ale dziś przepaliła się żarówka pozycyjna górna i ten fakt został zasygnalizowany ową kontrolką. Wymieniłem wszystkie żarówki przy okazji i nadal nie ma jednego wstecznego i przeciwmgłowego. No i tych dolnych pozycji o ile powinny tam być.
    2006 Octavia II 1.9TDI

    Komentarz


    • #3
      michao, pozycje to 4 żarówki (kształt litery C). Światła cofania powinny być w obu lampach, a przeciwmgielne jeśli 1 to lewe.
      Przeciwmgielne aby były dwa ustawia się w kompie, ale nie ma tak aby wybierać sobie jakie żarówki mają świecić w pozycjach, wstecznym itd.
      obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
      wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

      Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

      Komentarz


      • #4
        czyli coś jest popierniczone... ciekawe co i czemu tak się dzieje :| pewnie kupiłem jakąś padakę :evil:
        2006 Octavia II 1.9TDI

        Komentarz


        • #5
          michao, wpadnij na spota to nasze nadworne spece przetrzepią Ci kompa i może coś wyjdzie.
          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

          Komentarz


          • #6
            pewnie przyjadę, choć trochę się obawiam prawdy o mojej skodzie :?
            2006 Octavia II 1.9TDI

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X